Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Jinjiang Jili машина копродукции, Ltd е лоцирана во познатиот кинески чевли градот провинција Jinjiang, Fujian. Тоа е професионална производител и извозник на чевли машина.

Основана е во 2008.Jinjiang Jili машина копродукции, Ltd е лоцирана во познатиот чевли изработени град Wuli економска развојна зона на провинцијата Jinjiang.Fujian. Нашата компанија е специјализирана за чевли Машини за slippers.sandals и патики во материјали како ЕВА, ПВЦ, TPR и РБ, итн Имаме професионални дизајнирање технологија, развој, producing.and маркетинг во чевли одлуки поле машина. Besides.we нудат услуги по-продажба на клиентите.