Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

Контактирајте не

Jinjiang Jili машина копродукции, Ltd

адреса

Бр.20 Yingyuan патот, Jinjiang економска развојна зона, Fujian провинција, Кина

Е-пошта

телефон

Продажба: 0086-15880812025

Поддршка: 0086-0595-36663686

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас