Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Jinjiang Jili Machine Co, Ltd, është e vendosur në këpucë të famshme kineze qytetit provincës Jinjiang, Fujian. Ajo është një prodhues profesional dhe eksportues i këpucëve makine.

Themeluar në 2008.Jinjiang Xhili Machine Co, Ltd ndodhet në famshme këpucëve-bërë-qytet Wuli Zonën e Zhvillimit Ekonomik të provincës Jinjiang.Fujian. Kompania jonë është e specializuar në këpucë të bërë makina për slippers.sandals dhe atlete në materiale si EVA, PVC, TPR, dhe RB, etj Ne kemi projektim teknologji profesionale, zhvillim, producing.and marketingut në këpucë të bërë fushën makinë. Besides.we ofrojnë pas-shitjes shërbimeve për klientët.