Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

Na kontaktoni

Jinjiang Jili Machine Co., Ltd

Adresë

Nr.20 Yingyuan Road, Jinjiang zhvillimin e zonës ekonomike, Fujian Province, China

telefon

Sales: 0086-15880812025

Mbështetje: 0086-0595-36663686

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne